Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Jeżeli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celach statystycznych. Więcej informacji »

X
Apteka P.W. IZYDA Zdzisław Jabłonowski - sprzedaż wysyłkowa

Szukaj


Kategorie


Producenci


Zezwolenie

Koncesja na prowadzenie apteki, wydana przez Podlaski Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Białymstoku.

  Wyświetl zezwolenie (koncesja)


Nowości na e-maila

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w ofercie Apteka IZYDA BIS Grażyna Jabłonowska-Żmudzka - sprzedaż wysyłkowa - wpisz w poniższy formularz swój adres e-mail. Jeśli już jesteś na naszej liście i chcesz się wypisać - również podaj swój adres e-mail.


Poleć stronę znajomemu

Wpisz adres e-mail znajomego, któremu chcesz polecić stronę Apteka IZYDA BIS Grażyna Jabłonowska-Żmudzka - sprzedaż wysyłkowa:
Płatnosc

W naszej aptece - sprzedaż wysyłkowa- proponujemy następujące formy płatności:

 

Płatność za pobraniem – zapłata przy odbiorze paczki lub na poczcie.

 

Przedpłata na konto bankowe- wpłata należności na podstawie zamówienia. Po wpłynięciu pieniędzy na konto bankowe następuje wysyłka towaru.

Nr konta: W przypadku przelewów walutowych wpłata na konto PKOPPLPW z doliczeniem do wartości zamówienia prowizji bankowej w wysokości 30 zł.

Bank PEKAO 06 1240 5211 1111 0010 4941 3998

Płatność kartami płatniczymi -  rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.

Apteka IZYDA BIS Grażyna Jabłonowska-Żmudzka - sprzedaż wysyłkowa     tel. (85) 661 11 48    ul. Armii Krajowej 1c    15-662 Białystok    tel. (85) 661 77 21