Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Jeżeli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celach statystycznych. Więcej informacji »

X
Apteka P.W. IZYDA Zdzisław Jabłonowski - sprzedaż wysyłkowa

Szukaj


Kategorie


Producenci


Zezwolenie

Koncesja na prowadzenie apteki, wydana przez Podlaski Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Białymstoku.

  Wyświetl zezwolenie (koncesja)


Nowości na e-maila

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w ofercie Apteka IZYDA BIS Grażyna Jabłonowska-Żmudzka - sprzedaż wysyłkowa - wpisz w poniższy formularz swój adres e-mail. Jeśli już jesteś na naszej liście i chcesz się wypisać - również podaj swój adres e-mail.


Poleć stronę znajomemu

Wpisz adres e-mail znajomego, któremu chcesz polecić stronę Apteka IZYDA BIS Grażyna Jabłonowska-Żmudzka - sprzedaż wysyłkowa:
Dostawy

Kupujacy ma prawo wyboru sposobu dostawy  zgodnie z propozycjami w formularzu zamówienia.

Zamówienia przyjęte do realizacji i potwierdzone e-mailem przez zamawiającego, dotrą do Państwa zgodnie z poniższym wyszczególnieniem. Na czas oczekiwania składa się okres realizacji zamówienia i czas dostarczenia przesyłki przez Pocztę Polską lub  DPD. O chwilowym braku jakiegokolwiek artykułu zamawiający zostanie poinformowany e-mailem.

Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 15:00, w soboty oraz w niedziele i święta, przyjęte do realizacji  są w najbliższym dniu roboczym. Wysyłamy tylko na terenie Polski.

POLSKA

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem:Poczty Polskiej

i firmy kurierskiej DPD, czas realizacji 1-4 dni robocze

Koszt wysyłki:

kurierska DPD:

zamówienie do 100 zł opłacone 17 zł za pobraniem 21 zł

                  do 200 zł opłacone 12 zł za pobraniem 17 zł 

                  do 300 zł opłacone   9 zł za pobraniem 13 zł 

Poczta Polska priorytet :

zamówienie opłacone - 14 zł

 za pobraniem - 18,50 zł

Zamówienia OPŁACONE o wartości powyżej 300 zł wysyłamy na nasz koszt.

Zamówienia zaznaczone jako odbiór własny można odbierać w:

Apteka IZYDA BIS Grażyna Jabłonowska-Żmudzka

ul. Armii Krajowej 1C

15- 661 Białystok

tel. 85-661-77-21

O dacie realizacji poinformujemy telefonicznie lub e-mailem.

            Zwroty i reklamacje

Zgodnie z ustawą z dn. 2 marca 2000r. o ochronie praw konsumentów (Dz.U. nr 22 poz.271 z późniejszymi zmianami) klientowi przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie towaru w stanie niezmienionym tj. w nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania wraz z dowodem zakupu. Reklamacje rozpatrywane są indywidualnie.W przypadku zwrotu lub uznania reklamacji nastąpi wymiana towaru lub wypłata równowartości zwróconego lub zareklamowanego towaru na Państwa konto bankowe w ciągu 7 dni. Całkowite koszty przesyłki ponosi Kupujący.

Leki i preparaty medyczne nie podlegają zwrotowi zgodnie z art.96 ust.5 ustawy z dn.6 września 2001r. Prawo farmaceutyczne ( Dz.U. nr 126 poz.1381 z późniejszymi zmianami).

Zwrot leków OTC odbywa się  z zachowaniem zasad dotyczących produktów leczniczych i wyrobów medycznych. Wszystkie zwroty należy wysyłać na adres:

Apteka IZYDA BIS Grażyna Jabłonowska-Żmudzka

              ul. A. Krajowej 1C

15-661 Białystok

Paczki wysłane na inny adres lub paczki za zaliczeniem pocztowym nie będą odbierane.

W przypadku potwierdzonych zamówien nie sfinalizowanych z winy Nabywcy (odmowa odbioru zamówionego towaru - bez oświadczenia o odstąpieniu od umowy,podanie błędnego adresu) zastrzegamy sobie prawo obciążenia Nabywcy kosztami poniesionymi w związku z realizacją zamówienia i kosztami transportu powrotnego.

 

Apteka IZYDA BIS Grażyna Jabłonowska-Żmudzka - sprzedaż wysyłkowa     tel. (85) 661 11 48    ul. Armii Krajowej 1c    15-662 Białystok    tel. (85) 661 77 21