O nas

Historia IZYDY rozpoczyna się 10 lutego 1989 roku. W tym dniu został wpisany do ewidencji działalności gospodarczej Urzędu Miejskiego w Białymstoku pod  nr.824 Salon Odnowy Biologicznej IZYDA. Świadczyliśmy usługi z zakresu kręgarstwa, bioenergoterapii, biostymulacji, hipnozy, biocenotyki, radiestezji oraz usługi nienależące do specjalistycznej służby zdrowia. W IZYDZIE przyjmowali ginekolodzy, urolodzy, naczyniowcy i interniści.

Stopniowo rozszerzyliśmy zakres działalności o:

– nagrywanie i sprzedaż magnetofonowych kaset podświadomościowych

– eksport, import, skup i sprzedaż detaliczną i hurtową leków i środków medycznych dopuszczonych do odręcznej sprzedaży, tj. ziół, artykułów radiestezyjnych, zdrowej żywności, kosmetyków oraz urządzeń medycznych.

 

W naszym sklepie pojawiły się na półkach pierwsze preparaty homeopatyczne. Byliśmy pionierami w tej dziedzinie.

W 1991 roku IZYDA otwierała nowe sklepy i inne placówki handlowe. Rozpoczęliśmy również działalność w dziedzinie apiterapii.

W marcu 1992 r.  zmieniono nazwę na Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IZYDA Zdzisław Jabłonowski z siedzibą w Białymstoku ul.Upalna 88.

Obecnie w jego skład wchodzą:

– Apteka P.W. IZYDA Zdzisław Jabłonowski w Białymstoku ul. Armii Krajowej 1 c

– Punkt Apteczny P.W. IZYDA Zdzisław Jabłonowski w Zawadach przy ul. Sienkiewicza 7.

Nasze Przedsiębiorstwo może poszczycić się bogatą tradycją i bodaj największym na polskim rynku doświadczeniem w oferowaniu tak nietypowych usług. W wielu dziedzinach byliśmy krajowymi pionierami. Pomysłodawca, właściciel i założyciel kolejnych wcieleń IZYDY Zdzisław Jabłonowski działalność w medycynie niekonwencjonalnej rozpoczął ponad dwadzieścia lat temu, w czasach, kiedy o wielu popularnych dziś usługach z dziedziny medycyny naturalnej w Polsce nie słyszano. Mamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie by stać się znaczącymi partnerami w dziedzinie medycyny naturalnej na krajowym i europejskim rynku.

Od 1.02.2013r. firma  nazywa się IZYDA BIS Grażyna Jabłonowska. 

  Wychodząc na przeciw naszym Klientom, postanowiliśmy otworzyć aptekę internetową. Działa ona na bazie apteki stacjonarnej mieszczącej się w Białymstoku przy ul. Armii Krajowej 1C. Apteka stanowi rozwinięcie naszej działalności, dzięki czemu możemy wykorzystać nasze dotychczasowe doświadczenie dla jak najlepszej obsługi pacjentów on-line.

Serdecznie zapraszamy na zakupy.

Od 04.08.2014r. zmieniliśmy nazwę na IZYDA BIS Grażyna Jabłonowska-Żmudzka

Od 1.05.2019r. nastąpiła zmiana właściciela i nazwy na Twoja Apteka IZYDA.